APIE MUS » VESTUVIŲ PLANAVIMAS

Vestuvių planavimas mums gerai žinoma sritis. Jau 10 metų su meile ir atsidavimu planuojame jūsų svarbiausias gyvenimo šventes. Nesvarbu kur ir kaip nuspręsite švęsti savo šventę - pajūryje artimiausių žmonių apsuptyje, prašmatniame restorane, o gal tiesiog vasariškoje pievoje, ROYALE padarys Jūsų šventę iškilminga, tačiau tuo pat metu labai jaukia ir šilta.

 

Daugelis paslaugų mes teikiame patys, tad galime pasiūlyti geriausia kainos ir kokybės santykį. Užsisakius pas mus vestuvių planavimą, tokiom paslaugom kaip vestuvių floristika, dekoracijų nuoma, vestuvių vietos dekoravimas ar limuzino nuoma taikome nuolaidas. Patikėkite savo šventę ROYALE komandai ir bus profesionaliai pasirūpinta kiekviena svarbia bei smulkia detale. ROYALE myli savo darbą ir Jūs tai pajausite savo šventėje! 

 

Susitarkite su mumis dėl nemokamos konsultacijos ir mes padėsime apsispręsti ar Jums reikalingi vestuvių planuotojai, ar galite susitvarkyti patys. Mes nesiūlome savo paslaugų. Norime Jums padėti suplanuoti savo svajonių vestuves - ir visai nesvarbu su mumis ar be mūsų pagalbos.

 

Taip pat yra galimybė susitari su mumis dėl mokamos konsultacijos, kurios metu mes suteiksime visą reikiamą informaciją planuojantiems vestuves. Gausite išsamią informaciją, kuri Jums padės įregistruoti santuoką gamtoje, savo sodyboje, restorane ar net užsienyje. Suteiksime išsamią informaciją bei plačią tiekėjų duomenų bazę, kuri padės Jums išsirinkti fotografą, vedėjus, muzikantus, maisto tiekėjus, šventės vietas, įvairias pramogas ir kitus dalykus apie kuriuos galbūt dar nepagalovojote. Patarsime ko ir kur ieškoti bei kiek visa tai kainuos. Esame sukaupę didelę paslaugų bazę, kuri leis Jums išsirinkti tinkamą paslaugą pagal Jūsų poreikius, skonį bei galimybes. Jums nereikes skambinti bei teirautis dėl kainų, rekomedacijų ar kitų dalykų - visa tai Jūs gausite iš mūsų sukauptos patirties. ROYALE VESTUVĖS pasiruošę Jums padėti patiems susiplanuoti savo vestuves. Paslaugos kaina 190eur. (du susitikimai/konsultacijos).

 

Jeigu gyvenate užsienyje pokalbis - konsultacija gali vykti Skype, Viber, WhatsApp ar kt. programomis. Tokie pokalbiai derinami ir planuojami iš anksto.

Susisiekite su mumis!