PATARIMAI JAUNIESIEMS » Myday.lt

Vestuvių organizavimas

Visų pirma, norėtume patarti pradėti planuoti savo šventę anksti, kuo anksčiau pradėsite galvoti ir organizuoti vestuves, tuo didesnė tikimybė, kad bus mažiau streso planuojant šventę bei jos metu. Nėra nieko neįprasto, kai poros pradeda planuoti vestuves net prieš kelis metus. Toks išankstinis planavimas padidina tikimybę, kad būsimieji jaunieji galės mėgautis visomis norimomis paslaugomis už geriausią kainą. Tačiau prieš pradedant viską planuoti, turite nuspręsti, kokio pobūdžio šventės norite. Ar tai bus santuokos ceremonija su artimiausiais žmonėmis civilinės metrikacijos biure ar Jūsų pasirinktoje vietoje? Ar prabangi vakarienė su šeima ir draugais restorane? O galbūt linksma naktis kaimo sodyboje ar senoviniame dvare gausiame svečių būryje? Pasirinkus vestuvių scenarijų ir temą, galite toliau planuoti sekančius šventės organizavimo žingsnius bei užsakyti reikiamas paslaugas.

 

Šventės vieta ir kiti paslaugų teikėjai

Vienas iš pirmųjų darbų – kuo anksčiau pasirinkti ir rezervuoti norimą šventės vietą. Labai svarbu, kokioje aplinkoje įvyks Jūsų svajonių šventė: restorane, viešbučio pokylių salėje, dvare, tėvų sodyboje, ant jūros kranto ir t.t. Ieškodami pokylio vietos, vertinkite, kad atstumai tarp bažnyčios, santuokos rūmų bei  pobūvio vietos turėtų būti kuo trumpesni. Ilgi atstumai vargina ne tik svečius, bet ir pačius jaunuosius.

 

Vestuvių biudžetas

Sekantis labai svarbus žingsnis planuojant vestuves, nulemiantis visą planavimo ir organizavimo procesą - šventės biudžetas. Nuspręskite, kiek pinigų esate pasiruošę išleisti vestuvėms, pasitarkite su tėveliais ar jie prisidės prie šventės išlaidų padengimo. Apytiksliai paskaičiuokite būsimą biudžetą, įskaitant maisto kainą žmogui, nakvynę, transportą bei kitas svarbiausias išlaidas. Galite pasitarti su poromis, kurios jau organizavo vestuves, sužinokite kiek ir už ką jiems teko mokėti. Svarbu biudžeto paskutinėje eilutėje  pridėti apie 20-30% viso biudžeto išlaidų nenumatytoms išlaidoms. Jų tikrai atsiras!

 

Norėdami perskaityti pilną tekstą spauskite žemiau esančią nuorodą:

http://www.myday.lt/id%C4%97jos-j%C5%ABs%C5%B3-vestuv%C4%97ms/organizuojame-vestuves-patys