PATARIMAI JAUNIESIEMS » Santuoka.lt

Kalbant apie šventės dekoravimą, mes norime patarti, laikytis klasikos ir būti labiai atsargiems su vestuvių idėjomis, temomis bei spalvomis. Norint, kad nuotakos puokštė, patalpos papuošimas arba šventinis dekoravimas atrodytų gražiai ir skoningai, visai nereikia sudėtingų triukų, įmantrių kompozicijų ar didelio kiekio gėlių. Gražų papuošimą galima sukurti laikantis vos kelių paprastų taisyklių.


Tam reikia tik išdrįsti būti kūrybingam. Gražiai kompozicijai padaryti užtenka paprasto ryšelio gėlių, įsigytų parduotuvėje, turguje ar net nuskintų darželyje. Floristės pataria pasistengti į vestuvių dekoravimą pažiūrėti neįprastai – nenaudoti visų turimų gėlių ir kitų dekoravimo priemonių vienoje vietoje. Patarimas jauniesiems - vestuvėms rinkitės baltas, šviesias bei pastelines spalvas. Šios spalvos labiausiai priduoda iškilmingumo, jaukumo bei prabangos. Naudojant šias spalvas vestuvių dekoracijose niekada nesigaus beskonybė ir chaosas. Būkite itin atsargūs su ryškiomis spalvomis, nes dekoravimas šiomis spalvomis reikalauja ypatingų įgūdžių bei žinių. Vis dėlto tai vestuvės, o ne jubiliejus, gimtadienis ar kita įprasta šventė. Pasirinkite baltą spalvą ir Jūsų vestuvės visada atrodys skoningai!

 

Laikui bėgant keičiasi mados ir tradicijos, besituokiančios poros daug laiko praleidžia galvodamos kaip jiems atrodyti, kokio stiliaus suknelę bei kostiumą išsirinkti. Šioje vietoje taip pat patariame laikytis klasikos. Nepamirškite tai vestuvės – iškilminga bei rimta šventė,  kuri rengiama vieną kartą gyvenime, o nuotraukos išliks visam laikui, nepaisant mados ir stiliaus tendencijų. Labai gerai būtų jeigu nuotaka prieš vestuves pasidarytų bandomąjį makiažą bei šukuoseną. Dažnai nutinka taip, kad išsvajota šukuosena, visiškai nesiderina prie nuotakos suknelės, o ryškus naujos visažistės makiažas nuotakai sukelia stresą.

 

Taip pat labai svarbus patarimas - vestuvių ceremoniją planuokite kuo įmanoma anksčiau.  Tiek svečiams, tiek jauniesiams visuomet pritrūksta laiko paskutiniams pasiruošimo darbams. Mes garantuojame, kad visa savaitė prieš vestuves bus sunki bei užimta, net jei turite tobuliausią vestuvių planuotoją, o šventę pradėjote planuoti prieš metus. Jeigu turite vaiką, būtinai pasirūpinkite, kad kažkas galėtų juo rūpintis visos šventės metu. Patikėkite, jeigu Jums reikės patiems vestuvių dieną prižiūrėti savo vaika, tai net tobuliausiai suplanuota šventė Jums bus sunki bei varginanti.

 

Suplanavote vestuves, telieka laukti tos dienos, bet ramybės neduoda klausimas, kas rūpinsis viskuom šventės dieną: mama, draugė, ar svečiai? Patyrusi komanda gali Jūsų vestuvių dieną viską išspręsti taip, kad niekas net nepastebės, kaip dekoras buvo atliktas laiku ir vietoje, svečių dovanos nukeliavo į saugią vietą, svečiai paraginti užpyldė palinkėjimų knygą. Ar nenorite, kad mama arba anyta nematytų Jūsų džiaugsmingų akimirkų, nes dalins žiedlapius arba pilstys šampaną prie bažnyčios? Šioje vietoje gali pagelbeti vienos dienos šventės koordinatorė.  Galite susitarti su royalvestuves.lt dėl nemokamos konsultacijos ir Jus greičiau apsispręsite ar Jums reikalingi vestuvių planuotojai bei koordinatoriai, ar galite susitvarkyti patys. Mes nesiūlome savo paslaugų, mes tik norime Jums padėti suplanuoti savo šventę - ir visai nesvarbu su mumis ar be mūsų pagalbos.