RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS » Vaikų šventės

Planuojate savo vaiko šventę ir neturite laiko, galimybių o gal įdėjų kaip ją surengti originaliai bei įsimintinai? Mes Jums padėsime – surengsime šiltas, jaukias ir įdomias vaiko šventes.

 

Patikėkite visus rūpesčius profesionalams, turintiems patirties vaikiškų švenčių organizavime. Jau daug metų dirbame su patikimais partneriais, kurie padeda mums surengti originalias šventes mažiesiams. Galime pasiūlyti daug įvairių personažų, kurie užims vaikučius šventes metu. Taip pat mes pasirūpiname kitomis vaikų užimtumo programomis ir žaidimais skirtingo amžiaus vaikams. Mes padėsime pasirūpinti visomis šventinėmis dekoracijomis, kvietimais, muzika, fotografais, vaišėmis ir kitomis smulkmenomis apie kurias galbūt dar nepagalvojote.

 

Susitarkite su mumis dėl nemokamos konsultacijos ir mes padėsime apsispręsti ar Jums reikalingi pagalbininkai, ar galite surengti savo vaiko šventę patys. Mes nesiūlome savo paslaugų, mes tik norime Jums padėti suplanuoti Jūsų šventę - ir visai nesvarbu su mumis ar be mūsų pagalbos.