VESTUVIŲ PLANAVIMAS

 

Nesvarbu kur ir kaip nuspręsite švęsti savo šventę - pajūryje artimiausių žmonių apsuptyje, ar prašmatniame restorane, o gal tiesiog vasariškoje pievoje, ROYAL VESTUVĖS padarys Jūsų šventę iškilminga, tačiau tuo pat metu jaukia ir šilta. Ve

stuvių planavimas, organizavimas.

Daug paslaugų teikiame patys, tad galime pasiūlyti geriausias kainas Lietuvoje. Užsisakius pas mus vestuvių planavimą, tokiom paslaugom kaip puokštės gamyba, šventinės vietos dekoravimas ar limuzino nuoma taikome nuolaidas.  Patikėkite savo šventę ROYAL VESTUVĖS ir bus pasirūpinta kiekviena svarbia ir smulkia detale. ROYAL VESTUVĖS myli savo darbą ir Jūs tai pajausite savo šventėje! 

 

Susitarkite su mumis dėl nemokamos konsultacijos ir mes padėsime apsispręsti ar Jums reikalingi vestuvių planuotojai, ar galite susitvarkyti patys. Mes nesiūlome savo paslaugų, mes tik norime Jums padėti suplanuoti savo šventę - ir visai nesvarbu su mumis ar be mūsų pagalbos.

 

Taip pat yra galimybė susitari su mumis dėl mokamos konsultacijos, kurios metu mes suteiksime visą reikiamą informaciją planuojantiems vestuves. Gausite išsamią informaciją, kuri Jums padės įregistruoti santuoką gamtoje, savo miegamoje sodyboje, restorane ar net užsienyje. Pateiksime plačią duomenų bazę, kuri padės Jums išsirinkti fotografą, muzikantus, virėjus, sodybas, įvairias pramogas ir kitus dalykus apie kuriuos galbūt dar nepagalovojote. Patarsime ko ir kur ieškoti bei kiek visa tai kainuos. Esame sukaupę didelę paslaugų bazę, kuri leis Jums išsirinkti tinkamą paslaugą pagal Jūsų poreikius bei galimybes. Jums nereikes skambinti ir teirautis dėl kainų, rekomedacijų bei kitų dalykų - visa tai Jus gausite iš Mūsų. ROYAL VESTUVĖS pasiruošę Jums padėti patiems susiplanuoti savo vestuves. 

 

Jeigu gyvenate užsienyje pokalbis - konsultacija gali vykti Skype programa.

Toks pokalbis derinamas ir planuojamas iš anksto. 

 

   

Susisiekite su mumis!